Regio Antwerpen

Tapijt

Kirsten De Greef
Kirsten.DeGreef@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 - 9200 Dendermonde

 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Kirsten De Greef
Kirsten.DeGreef@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Tapijt

Patrick Matkoski
Patrick.Matkoski@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89- 9200 Dendermonde

Alain Rondonck
Alain.Rondonck@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89- 9200 Dendermonde

 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Els Delcourt 
Els.Delcourt@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89- 9200 Dendermonde

 

 

Regio Oost-Vlaanderen

Tapijt

Céline Cailliau 
Celine.Cailliau@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 - 9200 Dendermonde

 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Céline Cailliau
Celine.Cailliau@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio West-Vlaanderen

Tapijt

Ward Collette 
Ward.Collette@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 - 9200 Dendermonde

 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Ward Collette
Ward.Collette @tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Limburg

Tapijt

Joris Cox 
Joris.Cox@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 - 9200 Dendermonde

 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Yasmina Van Ham
Yasmina.VanHam@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Vlaams-Brabant

Tapijt

Patrick Matkoski
Patrick.Matkoski@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Alain Rondonck
Alain.Rondonck@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Joris Cox 
Joris.Cox@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 - 9200 Dendermonde

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Yasmina Van Ham
Yasmina.VanHam@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Waals-Brabant

Tapijt

Alain Rondonck
Alain.Rondonck@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Els Delcourt 
Els.Delcourt@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Luik

Tapijt

Jean-Pierre Orban
Jean-Pierre.Orban@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Virginie Giot
Virginie.Giot@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Namen

Tapijt

Michel Descamps 
Michel.Descamps@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Michel Descamps
Michel.Descamps@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Henegouwen

Tapijt

Michel Descamps 
Michel.Descamps@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Michel Descamps
Michel.Descamps@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Luxemburg & Groothertogdom Luxemburg

Tapijt

Jean-Pierre Orban
Jean-Pierre.Orban@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Virginie Giot
Virginie.Giot@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Regio Oostkantons

Tapijt

Joris Cox
Joris.Cox@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Harde en veerkrachtige vloerbedekking

Virginie Giot
Virginie.Giot@tarkett.be
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde

Segmentmanager Gezondheids- en ouderenzorg

Dominique Scheldeman
Dominique.Scheldeman@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Segmentmanager Onderwijs

Nathalie Van Renterghem
Nathalie.VanRenterghem@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Segmentmanager winkels, warenhuizen, horeca, toerisme en recreatie

Gregory Van Overmeeren
Gregory.VanOvermeeren@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde 

Segmentmanager Collectieve woningen

Pierre Simar
Pierre.Simar@tarkett.com
052 26 24 99
Robert Ramlotstraat 89 -9200 Dendermonde